Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Новини та події

Клініка патології стопи та складного протезування

Дата проведення: 29 квітня 2023 року

МЕДИЧНИЙ ФОРУМ
для ортопедів-травматологів та лікарів суміжних спеціальностей «Травма та її наслідки»

Шановні колеги! 29 квітня 2023 року відбувся медичний форум «Травма та її наслідки».

В рамках медичного форуму «Травма та її наслідки» відбудуться:

  • Науково-практична конференція «Практично-орієнтований навчальний курс «Вибрані питання ортопедії. Патологія в ділянці стопи. Генезис, діагностика, лікування. Частина 1»

  • Сателітний симпозіум «Актуальні питання фармакотерапії в травматології     та ортопедії»

ОРГАНІЗАТОРИ
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів»
ГО «Українська асоціація медичної освіти»

Дата проведення: 25 березня 2023

Фахова науково-практична школа: «Вибрані питання ортопедії. Патологія в ділянці надп'ятково-гомілкового суглоба. Генезис, діагностика, лікування»

Шановні колеги! 25.03.2023 о 10.00 відбулась фахова науково-практична школа: «Вибрані питання ортопедії. Патологія в ділянці надп’ятково-гомілкового суглоба. Генезис, діагностика, лікування»

 

Лендінг: https://zaslavskiy.esclick.me/zB5DQFWfUOq

Програма: https://drive.google.com/file/d/1goZ_YDXq37ACSKEnh…

Дата проведення: 27.11.2021

Науково-практична конференція «Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології»

Сертифікат учасника — 15 балів БПР
які зараховуються при атестації відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446

Сертифікати спікерів Науково-практичної конференції «Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології»

отримати (скачати) сертифікати учасника ви можете перейшов за посиланням на drive.google.com
27 листопада 2021 року в онлайн-режимі відбулась науково-практична конференція “Актуальні проблеми хірургії стопи”, організаторами якої виступили ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”, ВГО “Асоціація травматологів-ортопедів України”, Українська асоціація медичної освіти, Видавничий дім “Заславський”.

З привітаннями виступили директор ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України” професор Ю.В. Поляченко, Президент ВГО “Асоціація травматологів-ортопедів України” член-кореспондент НАМН України професор С.С. Страфун.

В конференції прийняли участь більше 1500 зареєстрованих учасників. Лекції та доповіді були присвячені хірургічному лікуванню травм та їх наслідків в ділянці стопи та гомілковостопного суглоба, важливим проблемам дитячої ортопедії, невирішеним та дискутабельним питанням сучасних систем оцінки функції стопи. Спікерами були співробітники відділу патології стопи та двох відділів дитячої ортопедії ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”; кафедр дитячої хірургії та кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, науковці та практичні лікарі Києва, Харкова, Львова. Підсумком конференції стала дискусія, в якій прийняли участь професори Зазірний І.М. та Лябах А.П. та ін.

Корекційні остеотомії дистального відділу кісток гомілки при наслідках перелому в ділянці гомілковостопного суглобу. Д.м.н. проф. Лябах А. П.

Хронічна передньо — латеральна нестабільність гомілковостопного суглоба. Д. м. н. Турчин О. А

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.