Дата проведення: 27.11.2021

Науково-практична конференція

«Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології»

відеозвіт про найцікавіші доповіді у рамках вебінару
Сертифікати спікерів Науково-практичної конференції «Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології»
отримати (скачати) сертифікати учасника ви можете перейшов за посиланням на drive.google.com
27 листопада 2021 року в онлайн-режимі відбулась науково-практична конференція “Актуальні проблеми хірургії стопи”, організаторами якої виступили ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”, ВГО “Асоціація травматологів-ортопедів України”, Українська асоціація медичної освіти, Видавничий дім “Заславський”.

З привітаннями виступили директор ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України” професор Ю.В. Поляченко, Президент ВГО “Асоціація травматологів-ортопедів України” член-кореспондент НАМН України професор С.С. Страфун.

В конференції прийняли участь більше 1500 зареєстрованих учасників. Лекції та доповіді були присвячені хірургічному лікуванню травм та їх наслідків в ділянці стопи та гомілковостопного суглоба, важливим проблемам дитячої ортопедії, невирішеним та дискутабельним питанням сучасних систем оцінки функції стопи. Спікерами були співробітники відділу патології стопи та двох відділів дитячої ортопедії ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України”; кафедр дитячої хірургії та кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, науковці та практичні лікарі Києва, Харкова, Львова. Підсумком конференції стала дискусія, в якій прийняли участь професори Зазірний І.М. та Лябах А.П. та ін.

Корекційні остеотомії дистального відділу кісток гомілки при наслідках перелому в ділянці гомілковостопного суглобу. Д.м.н. проф. Лябах А. П.

Хронічна передньо - латеральна нестабільність гомілковостопного суглоба. Д. м. н. Турчин О. А.

Остеохондральні ушкодження та дефекти в ділянці гомілковостопного суглоба. Особливості діагностики, стратегія лікування, прогноз. Д.м. н., проф. Омельченко Т. М.

Рецидивуючий звих сухожилків малогомілкових м'язів: діагностика та лікування. К.м.н. Пятковський В.М.

Хірургічне лікування вроджених вад розвитку стопи.

К. м. н. Лазаренко Г. М.

Аналіз результатів хірургічного та консервативного методів лікування переломів п'яткової кістки. К.м.н. Нанинець В. Я.

Показання та особливості корекційного латерально артроерезу підтаранного суглоба. Д.м.н., проф. Омельченко Т.М.

Науково-практична конференція «Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології»

Записатися на консультацію

Залиште свої контактні дані та опишіть проблему, яка вас турбує*
* Надсилаючи повідомлення ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно законодавства України