Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Омельченко Тарас Миколайович

Клініка патології стопи та складного протезування ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”

Омельченко Тарас Миколайович – доктор медичних наук, професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Омельченко Т. М., 02.03.1978 року народження, з відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2002 році, у 2004 році здобув рівень спеціаліста та магістра за фахом «травматологія та ортопедія».

В 2007 році закінчив аспірантуру у НМУ імені

О. О. Богомольця та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Тема дисертації: «Профілактика та лікування післятравматичного остеоартрозу гомілковостопного суглоба».

 

У 2014 році присвоєно вчене звання «доцент».

У 2019 році закінчив докторантуру у НМУ імені О.О. Богомольця та у 2020 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук. Тема дисертації «Хірургічне лікування пацієнтів з наслідками ушкоджень надп’ятково-гомілкового суглоба (експериментально-клінічне дослідження)». З 2020 року працює на посаді професора кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Омельченко Тарас Миколайович – доктор медичних наук

У 2021 році присвоєно вчене звання «професор».

Омельченко Т.М. відповідає за наукову роботу на кафедрі, читає лекції та проводить практичні заняття зі студентами, лікарями інтернами, клінічними ординаторами, магістрами та аспірантами.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «травматологія та ортопедія», займається хірургічним та консервативним лікуванням пацієнтів з захворюваннями та ушкодженнями опорно-рухового апарата, а також їх наслідками. Регулярно підвищує теоретичні знання та хірургічний досвід на фахових науково-практичних конференціях, семінарах, практичних інструкційних курсах та стажуваннях в Україні та за кордоном (Польща, Литва, Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія).

Омельченко Т.М. є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів травматологів», а також міжнародної ортопедичної спільноти SICOT (Société Internationale de Chirurgie Orthopédique et de Traumatologie / International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology)

Має понад 130 друкованих наукових праць, 16 патентів України, з них 14 на корисні моделі та 2 на винаходи.

Наукова діяльність Омельченка Тараса Миколайовича відображена у його науковому профілі (ResearcherID):

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1722-0803

Google Scholar: Google Scholar ID

Web of Science: https://publons.com/researcher/AAC-1561-2019

SCOPUS ID: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57209212050

Scopus Author ID: 57209212050

Учасник проекту «Травматологія та фармакологія: точки дотику»

Діагностика
Рентген, КТ, МРТ...
Повний спектр діагностики - від рентгенографії до КТ, МРТ, ЕНМГ в одному місці
Консультація суміжних спеціалістів
В ДУ ІТО НАМНУ 15 клінік та лабораторій, які, у разі необхідності, можуть надати консультаційні та діагностичні послуги з будь-яких питань за направленням ортопедія-травматологія

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.