Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Солоніцин Євген Олексійович

Клініка патології стопи та складного протезування ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”

Солоніцин Євген Олексійович — кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії

В 2002 році закінчив Донецький Державний Медичний Університет за фахом лікарська справа.

З 2002 по 2014 рр. працював співробітником відділення кісткової онкології НДІ травматології та ортопедії м. Донецьк та лікарем ортопедом-травматологом відділення гострої травми та надання екстреної допомоги Обласної клінічної травматологічної лікарні м. Донецьк.

З 2015 по 2016 рік працював лікарем ортопедом — травматологом в приватній клініці «Хелсі Енд Хепі». З 2016-2019 рр. – лікар ортопед-травматолог травматологічного пункту КМКЛ №1, м. Київ. З квітня 2019 року по теперішний час працює лікарем ортопедом-травматологом відділу патології стопи та складного протезування ДУ «ІТО НАМН України».

В 2017 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Лікувальна тактика при пухлинних метастатичних ураженнях довгих кісток кінцівок». Автор 1 монографії, 7 патентів та 44 друкованих праць.

Солоніцин Євген Олексійович — кандидат медичних наук

Діагностика
Рентген, КТ, МРТ...
Повний спектр діагностики - від рентгенографії до КТ, МРТ, ЕНМГ в одному місці
Консультація суміжних спеціалістів
В ДУ ІТО НАМНУ 15 клінік та лабораторій, які, у разі необхідності, можуть надати консультаційні та діагностичні послуги з будь-яких питань за направленням ортопедія-травматологія

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.