Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Пятковський Володимир Михайлович

Клініка патології стопи та складного протезування ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”

Пятковський Володимир Михайлович — кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу патології стопи та складного протезування ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», лікар ортопед-травматолог вищої категорії

В 2004 році закінчив Національний медичний університет за фахом лікарська справа. З 2006 року, після закінчення інтернатури за спеціальністю «ортопедія та травматологія», працює у віділі патології стопи та складного протезування ДУ «ІТО НАМН України» спочатку на посаді молодшого наукового співробітника, а з 2021 року по теперішній час на посаді старшого наукового співробітника.

 

В 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та ортопедичне лікування діабетичної остеоартропатії стопи». З 2018 року лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Пятковський В.М. займається лікуванням пацієнтів з травмами опорно-рухового апарата та їх наслідками, лікуванням хворих з ортопедичними ускладненнями цукрового діабету (остеоартропатія, трофічні виразки опорної поверхні стопи тощо).

Автор та співавтор понад 30 публікацій. Постійно приймає участь у вітчизняних та зарубіжних конференціях, симпозіумах, з’їздах. Член ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», член SICOT.

Пятковський Володимир Михайлович - кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу патології стопи та складного протезування, лікар ортопед-травматолог вищої категорії ДУ ІТО НАМНУ

Пятковський Володимир Михайлович — кандидат медичних наук

Діагностика
Рентген, КТ, МРТ...
Повний спектр діагностики - від рентгенографії до КТ, МРТ, ЕНМГ в одному місці
Консультація суміжних спеціалістів
В ДУ ІТО НАМНУ 15 клінік та лабораторій, які, у разі необхідності, можуть надати консультаційні та діагностичні послуги з будь-яких питань за направленням ортопедія-травматологія

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.