Пятковський Володимир Михайлович - кандидат медичних наук

Пятковський Володимир Михайлович - кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу патології стопи та складного протезування ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», лікар ортопед-травматолог вищої категорії


В 2004 році закінчив Національний медичний університет за фахом лікарська справа. З 2006 року, після закінчення інтернатури за спеціальністю «ортопедія та травматологія», працює у віділі патології стопи та складного протезування ДУ «ІТО НАМН України» спочатку на посаді молодшого наукового співробітника, а з 2021 року по теперішній час на посаді старшого наукового співробітника.
В 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та ортопедичне лікування діабетичної остеоартропатії стопи». З 2018 року лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Пятковський В.М. займається лікуванням пацієнтів з травмами опорно-рухового апарата та їх наслідками, лікуванням хворих з ортопедичними ускладненнями цукрового діабету (остеоартропатія, трофічні виразки опорної поверхні стопи тощо).

Автор та співавтор понад 30 публікацій. Постійно приймає участь у вітчизняних та зарубіжних конференціях, симпозіумах, з’їздах. Член ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», член SICOT.

Записатися на консультацію

Залиште свої контактні дані та опишіть проблему, яка вас турбує*
* Надсилаючи повідомлення ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно законодавства України