Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Лазаренко Галина Миколаївна

Клініка патології стопи та складного протезування ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”

Лазаренко Галина Миколаївна — кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, співробітник відділу патології стопи та складного протезування ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»

У 1991 році закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця за спеціальністю педіатрія. З 1991 по 1992 рр навчалася в інтернатурі за фахом «травматологія та ортопедія» на базі кафедри травматології та ортопедії Київського інституту удосконалення лікарів імені П. Л. Шупика (Київська обласна клінічна лікарня).

Після закінчення інтернатури, з 1992 року по теперішній час працює у ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» спочатку на посаді молодшого наукового співробітника відділення кукс кінцівок та складного протезування, а в подальшому на посаді лікаря ортопеда-травматолога клініки патології стопи та складного протезування.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Діагностика та лікування макродактилії стопи”.

Лазаренко Г.М. є співавтором понад 50 наукових праць. Пріоритетними напрямками її роботи є реконструктивні оперативні втручання на стопі у дітей з вродженими вадами розвитку: макродактилія, ектродактилія, полідактилія, синдактилія; при багатоплощинних деформаціях стопи; ортопедичне лікування пацієнтів на цукровий діабет; лікування ушкоджень опорно-рухового апарата та їх наслідків.

Лазаренко Галина Миколаївна — кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Діагностика
Рентген, КТ, МРТ...
Повний спектр діагностики - від рентгенографії до КТ, МРТ, ЕНМГ в одному місці
Консультація суміжних спеціалістів
В ДУ ІТО НАМНУ 15 клінік та лабораторій, які, у разі необхідності, можуть надати консультаційні та діагностичні послуги з будь-яких питань за направленням ортопедія-травматологія

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.