Клініка патології стопи та складного протезування

+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Кулева Олександр Валерійович

Клініка патології стопи та складного протезування ДУ ”Інститут травматології та ортопедії НАМН України”

Кулева Олександр Валерійович – кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог, завідувач операційного відділу ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»

В 2008 році закінчів Одеськиий Національний медичний університет за спеціальністю «лікарська справа».

З 2008 по 2010 рр. проходив інтернатуру на базі кафедри травматології та ортопедії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

З 2010 по 2011 рр. працював на посаді лікаря ортопеда-травматолога Київської обласної клінічної лікарні.

У 2011 р. зарахований до клінічної ординатури на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», яку закінчив в 2013 році.

З 2014 по 2016 рр. навчався в аспірантурі при ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». У 2017 р. захистив кандидатську дисертації на тему „Транспозиція м’язів при хірургічному лікуванні ушкоджень Ахіллового сухожилка”.

Кулева О.В. займається консервативним та хірургічним лікуванням травм та захворювань опорно-рухового апарата, є членом ВГО «Українська асоціація ортопедів травматологів», постійно підвищує кваліфікацію за спеціальність, приймає участь у фахових конференціях та симпозіумах. Займається кінезіологічним та біомеханічним тейпуванням.

Кулева Олександр Валерійович– кандидат медичних наук

Діагностика
Рентген, КТ, МРТ...
Повний спектр діагностики - від рентгенографії до КТ, МРТ, ЕНМГ в одному місці
Консультація суміжних спеціалістів
В ДУ ІТО НАМНУ 15 клінік та лабораторій, які, у разі необхідності, можуть надати консультаційні та діагностичні послуги з будь-яких питань за направленням ортопедія-травматологія

Клініка працює з 1945 року

Сучасні технології надання ортопедо-травматологічної допомоги поєднані з багаторічним досвідом

2 професори та 5 кандидатів

Ортопеди-травматологи з багаторічним досвідом постійно підвищують свою кваліфікацію за кордоном на в Україні

Свій стаціонар на 30 ліжок

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Понад 1000 операцій на рік

В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожилків і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.